Pověz si ANO

Projekt zaměřený na to, jak se naučit efektivně a profesionálně podnikat s konkrétním dodavatelem a již připraveným eshopem, který bere celý svět útokem.
Vybuduj si byznys bez hranic v největším ekonomickém trendu současnosti.

Představ si, že jsi finančně i časově úplně svobodný. Podnikáš a pracuješ odkudkoli, kde se zrovna nacházíš – tvůj obchod funguje, ať jsi kdekoliv. Nemusíš nikomu platit nájem za prostory, nepotřebuješ ani žádné zaměstnance, nemáš pevně stanovenou pracovní dobu…

Dokážeš si to představit?

V dnešní době je možné podnikat bez velké investice, nákladů a zaměstnanců. Koncept je velmi jednoduchý, ale stojí za tím vším kus práce! Jako v každém podnikání.

Určitě víš, že trend nakupování online stále roste a čím dál více podnikatelů si pořizuje vlastní eshopy. Právě takový můžeš mít i ty, aniž by si ztrácel čas a peníze s jeho tvorbou a dělal sis starosti s celou logistikou, programováním, atd. Tvůj eshop je pro tebe už zcela připraven k podnikání ze dne na den.
Ptáš se, jak je to možné? Tvůj eshop je napojený přímo na dodavatele, a tak je v něm už i veškeré zboží, které tvoji klienti nakupují online, a ty si tak nemusíš dělat starosti s balením, fakturováním a doručením. O sklad a doručování se stará také náš dodavatel.
To nejzajímavější na tom je, že nemusíš mít jenom jeden eshop, ale můžeš si vytvořit i pobočky eshopů. V tomto podnikání si můžeš vybudovat tzv. frenčízu. Síla je tedy hlavně v možnosti expandovat byznys (nejen v ČR, ale i v dalších více než 50 zemích světa).
A o jaké zboží se jedná? Na tvém eshopu je přes 250 položek. Jedná se o přírodní kosmetiku na velmi vysoké úrovni – jak produkty na denní použití, tak i anti-aging technologie (převážné množství z nich je patentované), vitamínové doplňky stravy (které mají reálně měřitelné výsledky), ale i dekorativní kosmetika. Přehled Portfolia eshopu a info o dodavateli je přehledně zpracované. Doména eshopu je stejná pro všechny – patří totiž dodavateli, na kterého máme naše online obchody napojeny.
Vybudovaný byznys je tvůj majetek – mohou ho dědit tvé děti.
Je to podnikání jako každé jiné. Velká výhoda je v chytrosti projektu a do jakých měřítek se dá vybudovat.

Je lepší budovat si 4-5 let něco, co bude jen naše, pracovat na svém vlastním snu a pak mít pasivní příjem, nebo chodit 40 let do zaměstnání, pracovat na snech někoho jiného a pak mít možná nějaký minimální důchod?

 

Co tě můžeme naučit?

Jak neprodávat (nevnucovat nikomu produkty za účelem zisku) a díky domu se stát úspěšným podnikatelem.

Jak efektivně využít Facebook a Instagram pro růst tvého obchodu. Toto podnikání ale nemusí být jen online. Každý dělá to, co mu nejvíce vyhovuje. Naučíme tě online i offline možnosti.

Co znamená atraktivní marketing a jak ho převézt do praxe.

Jak si vybudovat úspěšný obchod zároveň při zaměstnání, studiu nebo na mateřské dovolené.

Předáme ti veškeré know how. Máme pravidelné tréninky a workshopy.

Jak si vybudovat vlastní značku.

Pokud cítíš, že tohle by mohlo být to, co hledáš, neváhej mě kontaktovat na mém Instagramu nebo Facebooku. Velmi ráda ti sdělím podrobnější informace 🙂

person using macbook pro on white table

 

Velmi ráda tě také odkážu na náš týmový web, kde se dozvíš mnoho zajímavých informací o tom, kdo jsme a co děláme.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: