Pumpkin Bundt Cake

Tak jsme se dočkali a je tady poslední letošní článek o dýni. Třikrát sláva. Tentokrát je to dýňová bábovka, kterou jsem si na první ochutnání fakt zamilovala.

Pumpkin Bread

A je tu další (letos předposlední) recept z dýně. Tentokrát jsem vyzkoušela dýňový chleba – je trochu „ostřejší“, je v něm to nejlepší podzimní koření, a krásně provoní byt. A je to super jednoduchý recept!

October in my Bullet Journal

Vítejte u dalšího článku. Překvapivě vám dám nahlédnout do svého měsíčního bulletu bez měsíčního zpoždění. Je neskutečné, že už je listopad – ani nevíte, jak moc se těším na Vánoce. Teď se naposledy ohlédneme za říjnem.

Pumpkin Muffins

A je tady další článek o dýni. Pro ty z vás, kteří dýni moc nemusí, mám špatnou zprávu – tenhle článek není poslední. Chystám ještě dva recepty. Tak vzhůru do toho, ať je to za námi, že?

Pumpkin Puree

Jsem tu s dalším článkem o dýni. A ničeho nelituji! Tentokrát vám super-rychle popíšu, jak udělat dýňové pyré, což je skvělý na to, aby vám dýně vydržela ještě další týden v lednici a vy jste tak měli víc času rozmyslet si, na co ji použijete.

Pumpkin Soup

Já osobně si myslím, že vaření a pečení z dýně je na podzimu to nejlepší. Každý rok, jakmile se v obchodě objeví první dýně, začnu hledat recepty a plánovat, co letos všechno vyzkouším. Na seznamu mi ale nikdy nechybí polévka.

Jindřichův Hradec | Czechia

V dnešním článku Vám napíšu něco málo o našem nedávném víkendu v Jindřichově Hradci – kam jsme vyrazili dva týdny po svatbě a vlastně to byla naše malá svatební cesta.

June & July in my Bullet Journal

Je toho v poslední době nějak moc. Ne, že bych se chtěla nějak vymlouvat. Vím, že je hrozné, jak jsem blog poslední dobou zanedbávala, a fakt se za to stydím. Ale prostě – těhotenský nevolnosti jsou hrozně otravný a únavný. Tedy ono je teď pro mě únavný všechno, že jo!

Blog na WordPress.com.

Nahoru ↑